תשלומים והעברת כספים

אם אתם נכנסים לתחום תוכניות השקעה בתשואה גבוהה וכסף באינטרנט בכלל, תצטרכו לדעת כיצד להתנהל עם ארנקים דיגיטליים ואיך לגבות תשלום מהלקוחות שלכם.

ארנקים דיגיטליים בדולרים ומטבעות קריפטו

  • Perfect Money – שירות תשלומים אמין שמאפשר משלוח וקבלה של כספים בין אתרי Hyip לארנק הדיגיטלי שלכם בפרפקט מאני. הפלטפורמה מאפשרת להעביר כספים ישירות אל חשבון הבנק שלכם או לבצע המרה דרך סוכנויות המרת מט"ח ברחבי העולם.
  • Payeer – שירות תשלומים פופולארי ואמין להעברת כספים. השירות מאפשר קנייה של מטבעות קריפטו, דולרים ואירו באמצעות כרטיס אשראי, ביצוע העברת כספים מפלטפורמות שונות ועוד.
  • Binance – בורסת קריפטו פופולארית עם אפשרות של רכישת מטבעות דיגיטליים, המרת מטבעות, משלוח וקבלת מטבעות מארנקים ואתרים שונים.
פייפאל

PayPal

פייפאל הינו שירות תשלומים הפופולארי ביותר בעולם!

באמצעות ארנק דיגיטלי של PayPal אתם יכולים לחייב לקוחות בקלות דרך האתר שלכם או כל כלי שיווקי שאתם עובדים איתו.

פייפאל מאפשר ללקוחות שלכם לשלם בעזרת חשבון ויתרת הפייפאל שלהם או באמצעות סליקה של כרטיס אשראי.

אתם יכולים למשוך בכל עת את הכסף בקלות אל חשבון הבנק הישראלי שלכם או לשמור את הכסף לתשלומים באתרי קניות בכל רחבי הרשת.

סליקת כרטיסי אשראי לאתרי אינטרנט

סליקת כרטיסי אשראי עם Max

חברת MAX מאפשרת לכם לפתוח מסוף סליקה ללא דמי שימוש חודשי. ההרשמה היא דרך האתר של מקס. אם אתם מספקים שירות או מוכרים מוצר כלשהו בארץ, תוכלו להטמיע את הסליקה של מקס בכל אתר שלכם.

סליקת כרטיס אשראי עם ישראכרט

ישראכרט מאפשרת פתיחת מסוף סליקה לאתרי אינטרנט, ללא תשלום דמי מנוי חודשי. אתם משלמים רק עבור עמלות הסליקה ברגע שלקוח משלם לכם.

משולם

שירות תשלומים שמעניק לכם יכולות סליקה בכרטיסי אשראי וגביית תשלום בעזרת Bit ו-Apple Pay. הפתרון של משולם כולל חבילות לבחירה, כאשר ניתן לבחור חבילה ללא דמי שימוש חודשי, אלה תשלום עמלות על בסיס סליקה בלבד.