כיצד לייצר רווח של מאות אחוזים ממטבעות קריפטו

תחום הקריפטו מתפתח בקצב מטורף ויש לכם הזדמנות מצוינת להרוויח מאות אחוזים על ידי השקעה נכונה במטבעות קריפטו. ניתן לרכוש מטבעות קריפטו דרך כרטיס אשראי בפלטפורמות כמו Binance ו-Bybit או להשתמש בשירות קניית מטבעות בעזרת העברה בנקאית או מזומן דרך חברות ישראליות כגון ביטין אשר מתעסקת בקנייה ומכירה של מטבעות.

כללים חשובים להתנהלות בתחום הקריפטו

  • להשקיע במטבעות בשיטת ה-Spot בלבד. לא להשקיע בשיטת ה-Cross או Margin. בשיטת ה-Spot אתם קונים מטבעות קריפטו ומחזיקים אותם לאורך זמן, בלי הסיכון לאבד את הכסף אם המטבע צונח בצורה משמעותית. אם המטבע מאבד מערכו, לא צריכים להיכנס לפאניקה. פשוט מחכים עד שהמטבע עולה בחזרה ושובר שיאים חדשים. כל עוד לא מכרתם את המטבע, אתם לא באמת מפסידים גם אם ערך המטבע צנח באופן זמני.
  • לקנות כאשר השוק למטה ולמכור כאשר למעלה. אתם לא צריכים להשקיע במטבע שנמצא בשיא שלו. אפשר להגדיר פקודת קניה כאשר ערך המטבע יירד לנקודה מסוימת. לאחר מכן, אפשר להגדיר פעולת מכירה כאשר ערך המטבע עולה מעל נקודה מסוימת. כך תוכלו להבטיח את הרווחים שלכם.
  • השקיעו במטבעות גדולים כגון אתריום, קארדנו, פולקדוט, ריפל, סולנה ו-BNB. אלו מטבעות עם שווי שוק גבוה שלא צפויים להיעלם ביום אחד. הסיכון שלכם במקרה כזה נמוך בהרבה מהשקעה במטבעות קטנים ולא מוכרים. פזרו את ההשקעה שלכם לכמה מטבעות לפחות. לא כדאי להשקיע רק במטבע אחד.
  • שמרו על הכסף שלכם לתקופות בהם יש ירידה משמעותית ואנשים נכנסים לפאניקה ומתחילים למכור. אלו תקופות מצוינות כדי לרכוש מטבעות בזול. כמו שהבנתם, מילת המפתח כאן היא סבלנות. אם המטבע עולה לשיא חדש, תוכלו למכור חלק ממנו כדי לממש רווחים, אך להשאיר חלק מהכסף במטבע כי תמיד יכולה להיות עלייה נוספת.
  • אם אתם משקיעים סכומים גדולים של עשרות אלפי דולרים, כדאי לשמור את המטבעות בארנקים שונים, כדי לאבטח את הכסף שלכם. תוכלו להחזיק את המטבעות בארנקים גדולים כגון CoinBase, blockchain.com, Edge ו-Binance. פזרו את הכסף שלכם בארנקים שונים. תדאגו לבחור סיסמה חזקה ואימות דו שלבי (השתמשו במאמת החשבונות של גוגל). הכי חשוב, תרשמו לעצמכם את הסיסמאות במקום סודי כדי לא לאבד חלילה את הסיסמה לאחר תקופה ארוכה.
  • עקבו אחר ערוצי יוטיוב מובילים שמתעסקים בקריפטו. ערוצים כגון Altcoin Daily, MMcrypto או CryptosRUs יוכלו ללמד אתכם על עולם הקריפטו, להמליץ לכם על מטבעות שכדאי לקנות ולהציג בכל עת מה קורה בשוק הקריפטו. גם ערוצים ישראליים כגון CryptoJungle ו-CRYPTOP מציגים תוכן בעל ערך בשפה העברית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.