הנוסחה איך להרוויח כסף מהעתק הדבק של סרטונים

הגיע הזמן לעשות כסף מסרטוני הוידאו שאתם צופים בהם ביוטיוב. אתם יכולים לייצר כסף בדולרים, מכל מקום בעולם וללא שום השקעה כספית. מדובר בהכנסה פסיבית – אתם משקיעים מאמץ קטן בהתחלה ומתחילים להרוויח באופן קבוע. אנחנו נציג לכם כאן נוסחה צעד אחר צעד כיצד להרוויח כסף מסרטוני וידאו מוכנים ביוטיוב.

בשביל להרוויח כסף בשיטת 'העתק הדבק' של סרטוני וידאו, אתם לא צריכים לייצר ערוץ יוטיוב פרטי, לא צריכים להשקיע בהפקה של סרטונים, לא צריכים לבצע עריכת וידאו, לא צריכים לדובב או להצטלם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקחת סרטוני וידאו מוכנים, להעלות אותם לאתר וידאו אחר והכסף יתחיל לטפטף.

צעד ראשון – חיפוש סרטוני וידאו חמים

לדוגמא, מחפשים ביוטיוב את הביטוי Dogs (זה כמובן יכול להיות כל נושא אחר!), לוחצים על 'סינונים'. בלשונית Features בוחרים בסינון מסוג Creative Commons. בלשונית Sort by בוחרים בסינון View count כדי להציג את הסרטונים הנצפים ביותר בנושא שחיפשתם. מזה בעצם Creative Commons? מדובר בסרטונים שנועדו לשימוש חופשי, ללא מגבלות של זכויות יוצרים. כלומר, אלו סרטונים שמותר לכם לקחת ולהעלות לכל מקום שרק תרצו, לבצע בהם עריכה או כל שינוי שרק תרצו. לבעלים של הסרטון לא יהיו שום טענות כלפיכם.

בתוצאות החיפוש של הסרטונים הנצפים ביותר, תוכלו למצוא סרטונים עם מיליוני צפיות. אנחנו חייבים סרטונים כאלו כי רק עם סרטוני יוטיוב ויראליים ומעניינים במיוחד תוכלו להרוויח כסף. אלו סרטונים שמושכים רבים לצפות בהם, לא משנה על איזה פלטפורמה הם נמצאים.

המטרה שלנו היא שהסרטונים הללו יזכו להרבה צפיות גם על גבי פלטפורמה אחרת. החיפוש של Dogs היא רק דוגמא אחת מאלפי נושאים. אתם יכולים לחפש חתולים, פילים, מטוסים, ערי געש וכל נושא שרק עולה לכם בראש. בחרו סרטון שיש לו הרבה צפיות וכותרת מסקרנת.

צעד שני – הורידו את הסרטון למחשב

אתם יכולים להוריד את הסרטון למחשב או לסמארטפון שלכם בקלות ע"י שימוש במגוון אתרים שמאפשרים הורדה של סרטונים בקליק. חפשו בגוגל 'Youtube Downloader' ותגיעו לאתרים הללו. אתם מעתיקים את הקישור של הסרטון וישר מקבלים אפשרות להוריד אותו. בחרו ברזולוציה הגבוהה ביותר והורידו את הסרטון למחשב.

צעד שלישי – כניסה לפלטפורמת הוידאו Rumble

ראמבל היא פלטפורמת וידאו גדולה שנוסדה בשנת 2013 ע"י היזם הטכנולוגי הקנדי, כריס פבלובסקי. היא פופולארית בקרב יוצרי תוכן שמרניים ועושה שת"פ עם גופים גדולים כמון יאהו וחדשות מיקרוסופט. איך זה עוזר לנו? הפלטפורמה משלמת לכם כסף ככל שהסרטונים שלכם צוברים יותר פופולריות. היא משלמת אפילו יותר כסף מיוטיוב. שיטוט קל באתר Rumble מראה לכם כמה כסף צבר כל סרטון עבור מי שהעלה אותו לפלטפורמה.

אתם צריכים להירשם לאתר ראמבל, לבצע אימות בדוא"ל ובאמצעות הנייד שלכם. תהליך שלוקח מספר דקות בלבד. ברגע שיש לכם משתמש, אתם יכולים להתחיל להעלות סרטונים ויראליים לאתר ראמבל. אתם מעלים את הסרטון שהורדתם זה עתה מיוטיוב למחשב ומעלים אותו בקלות לאתר ראמבל. אתם יכולים להעתיק את הכותרת שיש ביוטיוב או לחשוב על כותרת מסקרנת בעצמכם.

מעבר לכותרת, תוכלו להוסיף תגים (Tags) עם כל מני מילים רלוונטיות לסרטון. התגים מסייעים לאנשים שעושים שימוש במנוע החיפוש של ראמבל למצוא את הסרטון שלכם. תוכלו לקחת תגים רלוונטיים על ידי שימוש בתוסף VidIQ Boost או לחשוב בעצמכם על תגים רלוונטיים – זה ממש פשוט.

את תיאור הסרטון גם כן אפשר להעתיק כפי שהוא מופיע ביוטיוב או לכתוב משהו בעצמכם. אם אתם לא יודעים טוב אנגלית, זה בסדר לגמרי להעתיק את התיאור כמו שהוא. כעת הסרטון שלכם עולה לאוויר באתר ראמבל ואתם מחכים בסבלנות עד שייצבור צפיות ויתחיל להכניס לכם כסף. ככל שיהיו לכם יותר סרטונים בערוץ ראמבל, כך החשיפה לסרטונים שלכם תעלה.

צעד בונוס – הכפילו את הרווחים שלכם!

מקור ההכנסה שלכם בנוסחת ה'העתק הדבק' שלנו היה ראמבל. אך יש עוד מקור הכנסה מצוין שתוכלו לשלב בנוסחה. אתם נרשמים לרשתות תוכניות שותפים כגון ClickBank, CJ Affiliate, ShareASale, JVZoo, PeerFly  או Rakuten LinkShare. אתם בוחרים מוצר רלוונטי שתוכלו לפרסם בתיאור הסרטון. אתם לא חייבים למכור מוצר פיזי. לדוגמא, אם אתם מעלים סרטון ויראלי עם כלבים, אפשר למצוא קורס אינטרנטי לאילוף כלבים. ברשתות שותפים הללו יש מאות מוצרים דיגיטליים (קורסים אינטרנטיים) בכל נושא כמעט. אתם משלבים קישור עם פרמטר ה-Aff שלכם, כדי שהמערכת תדע לשייך אליכם את העמלה.

כעת, מעבר לכסף שאתם עושים מצפיות, אתם גם מוכרים מוצרים ושירותים רלוונטיים שיכולים להביא לכם לא מעט כסף. באתר שלנו תלמדו יותר על כסף באינטרנט מתוכניות שותפים. אך יש טיפ חשוב שאתם צריכים לדעת ואסור לכם לפספס לגבי רשתות תוכניות שותפים בחו"ל.

אם אתם נרשמים חדשים, אתם צריכים לדעת שרשתות שותפים לא אוהבות משתמשים חדשים ויכולות לסרב לכם בתום תהליך הרישום. הדבר נובע מעלות-תועלת שלהם: משתמש חדש דורש יותר תמיכה ועזרה מאשר התוצאות שהוא מביא עבור המפרסמים בפלטפורמה. כדי להגדיל את הסיכויים שלכם להתקבל לרשת תוכניות שותפים, סמנו במהלך הרישום שיש לכם ניסיון בשיווק תוכניות שותפים, תסמנו שאתם כבר מייצרים כסף בתחום. אם יש לכם אתר, ערוץ יוטיוב או עמוד פעיל ברשתות חברתיות, תוכלו להשתמש בזה בהוכחה בתהליך הרישום לרשת.

בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.