איך לעשות כסף בקריפטו בטכניקת רצועות בולינגר

יש מגוון גדול של דרכים וכלים לעשות ניתוח טכני בגרפים של מטבעות קריפטו. דרך מצוינת שנספר לכם עליה היא רצועות בולינגר (Bollinger Bands). המטרה שלנו היא לקנות מטבעות קריפטו במחיר נמוך יותר ולמכור במחיר גבוה יותר. כך אנחנו נוכל להרוויח כסף. כדי לדעת איפה בדיוק לקנות ואיפה בדיוק למכור, נשתמש בטכניקה של רצועות בולינגר, אותה פיתח ג'ון בולינגר, אנליסט בחברת CNBC.

איך להגדיר רצועות בולינגר בגרפים?

אתם משתמשים בגרף מסוג TradingView, לוחצים על Indicators ומחפשים Bollinger Bands.

מה אומר לנו ניתוח טכני של רצועות בולינגר?

רצועות בולינגר יציגו לנו בגרפים 3 רצועות:

  • האמצעית (קו כתום בתמונה) – הממוצע בין רצועה עליונה לבין הרצועה התחתונה.
  • הרצועה העליונה (קו כחול בתמונה) – קו התנגדות, בו נעשות הרבה מכירות של המטבע.
  • הרצועה התחתונה (קו כחול בתמונה) – קו תמיכה, בו נעשות הרבה קניות של המטבע.

לרוב, ערכו של המטבע נע בין הרצועה העליונה לרצועה התחתונה. כך אתם יכולים לדעת מתי לקנות ומתי למכור.

מה עושים כדי להרוויח כסף?

זאת אומרת שב-Long אתם צריכים לקנות את המטבע ברצועה התחתונה. כאשר ערכו של המטבע נמצא ברצועה העליונה, אתם נכנסים ל-Short. יש כאלו שמוכרים את המטבע כאשר הוא מגיע לקו האמצעי שלו ויש כאלו שמוכרים כאשר ערכו מגיע לרצועה עליונה/תחתונה. רמת הסיכון והרווח שלכם משתנה בהתאם.

הטכניקה מתאימה יותר במסחר מסוג Margin/Futures. מומלץ לסחור בטכניקה של רצועות בולינגר בגרפים של 15 עד 60 דקות. חשוב לקחת בחשבון שלא בהכרח הגרפים יגיעו לגבול הרצועה העליונה/תחתונה. לעיתים גם הרצועות נפרצות. לכן, יש לעבוד בחוכמה, לעשות ניהול סיכונים, להשתמש בניתוח טכני נוסף ולא להיכנס למסחר עם כל הכסף שלכם.

לתשומת ליבכם: מסחר מסוג Margin/Futures הינו בעל רמת סיכון גבוה ולכן מומלץ ללמוד היטב הן איך להשתמש נכון בבורסה שלכם והן איך לבצע ניתוח טכני וניהול סיכונים. האתר לא יישא באחריות לכל נזק או הפסד כספי כתוצאה מהשימוש במידע אשר מצוי בו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.