איך לעשות כסף באינטרנט מספרים חינמיים

אנחנו רוצים להכיר לכם טכניקה מצוינת איך להרוויח הכנסה פסיבית מדי יום מתוכניות שותפים באתר האינטרנט affplus.com. כעת נלמד אתכם כיצד מרוויחים ממנו כסף ואיך עושים זאת בצורה יום יומית ללא השקעה כספית ועם מעט מאד זמן שתצטרכו לבזבז. הכי חושב לקרוא את המדריך הזה בתשומת לב רבה כדי לא לפספס אף פרט שיאפשר לכם להצליח.

שימוש בספרים חינמיים עם רישיון PLR

חפשו בגוגל Free PLR eBooks

מה זה אומר? מדובר בספרים לשימוש חופשי שאותם תוכלו לקחת ולעשות בהם שימוש מכל סוג שהוא (כולל שימוש מסחרי) ללא פגיעה בזכויות יוצרים. החיפוש הזה יביא לכם עשרות אתרים שיאפשרו לכם להוריד ספרים חינמיים בכל נושא כמעט: עסקים, קריפטו, כסף, בריאות, שיווק, אוכל, פנאי ועוד.

אתר מעולה לדוגמא הוא Free PLR Downloads. באתר כזה תוכלו לבצע חיפוש של מגוון נושאים. אחד הנושאים המבוקשים והרווחיים יותר הוא בתחום ירידה במשקל. השתמשו בשורת החיפוש בתוך האתר ותכתבו Weight loss. כעת האתר יציג לכם רק תוכניות שותפים בתחום ירידה במשקל. תוכלו לראות כי חלק מתוכניות השותפים פונות למדינות ממוקדות וחלק יותר גלובליות. אתם תבחרו בוודאי בתוכנית שותפים שפונה לכמה שיותר מדינות.

למי שעדיין לא יודע, תוכנית שותפים מאפשרת לכם לקשר בין מוצר/שירות מסוים ללקוח ולהרוויח עמלה על כל מכירה או Lead (גולש שהשאיר את פרטיו). אתם מקבלים "קישור שותף" שכולל את המזהה שלכם. אותו קישור אתם יכולים לפרסם באתרים, ביוטיוב, ברשתות חברתיות ובמגוון מקומות. על כל גולש שיגיע דרך הקישור שלכם ויבצע קנייה, תוכלו לקבל עמלה. בטכניקה הנוכחית, אנחנו נשתמש בספרים חינמיים כדי לקדם את המוצר או השירות במסגרת תוכנית שותפים.

באתר AffPlus יש אין ספור תוכניות שותפים בכל תחום כמעט. נשאר לכם רק לבחור את המתאימה ביותר. הנתון של CPA מציג לכם כמה כסף תרוויחו על כל מכירה שבוצעה דרך הקישור שלכם. כדי לבחור בתוכנית שותפים שאהבתם, לוחצים על Run this offer, עושים הרשמה קצרה באתר ומקבלים קישור עם המזהה הייחודי שלכם.

איך בעצם אנחנו הולכים לקדם תוכניות שותפים מאתר AffPlus?

חוזרים לאתר Free PLR Downloads לצורך דוגמא ומחפשים ספרים דיגיטליים בתחום ירידה במשקל (או כל נושא אחר שנראה לכם מעניין ויכול להיות לו ביקוש). אתם בוחרים ספר שנראה לכם הכי טוב בתחום ומורידים אותו למחשב שלכם. כעת יהיה לכם במחשב קובץ PDF של הספר יחד עם העטיפה שלו.

עכשיו מחפשים אתר שיאפשר לכם לבצע עריכה של קבצי PDF. לדוגמא האתר I Love PDF. אתם לוחצים על עריכת PDF, מעלים לאתר את קובץ ה-PDF של הספר וכעת יש לכם אפשרות לערוך את התוכן של הספר בתוך הפלטפורמה של האתר.

מה שאתם צריכים לעשות הוא להוסיף בתוך הספר פרסומת למוצר שבחרתם לקדם מתוך אתר AffPlus במסגרת תוכנית השותפים שלכם. אותו קישור עם המזהה הייחודי שלכם אתם מוסיפים בדפי הספר שאתם עורכים. כדי שהקישור שלכם יהיה קצר ויפה, השתמשו באתר קיצור כתובות bit.ly

לצורך דוגמא, אם אתם עורכים ספר בנושא ירידה במשקל, אתם בוודאי רוצים למכור קורס דיגיטלי מקיף יותר של ירידה במשקל ולהרוויח מכך כסף. אתם יכולים להוסיף בספר טקסט בולט של "הורידו משקל במהירות" או באנגלית Burn Fat Fast יחד עם הקישור המקוצר שלכם. אתם יכולים להוסיף כל טקסט שיווקי נוסף שעולה לכם לראש. בסיום העריכה, אתם סוגרים את הקובץ ומורידים אותו שוב פעם למחשב. שימו לב שהקישור שהוספתם לתוך קובץ ה-PDF של הספר חייב להיות לחיץ כדי שהגולש יוכל ללחוץ עליו בנוחות ומבלי לוותר עליו.

הטכניקה מצוינת כי אתם לא באמת מוכרים משהו. אנחנו לוקחים שירותים וקורסים דיגיטליים שמשלמים לנו עמלה מצד אחד וספרים חינמיים לשימוש חופשי בתחום מצד שני. החיבור הזה יכול להביא לנו הכנסה פסיבית של כל אותם גולשים שיורידו את הספר, יקבלו ממנו ערך מוסף וירצו לעבור בקישור שלנו כדי להמשיך לקורס או מוצר בתשלום.

מה עושים עם הספר שלכם?

אתם מפיצים את הספר בכל מקום, כל עוד לא עוברים על החוק. כאשר אתם מפרסמים את הספר אתם כותבים שהוא ניתן להורדה לגמרי בחינם ומה הערך שהוא יכול לתת. ככל שיותר אנשים יורידו את הספר, ילחצו על הקישור שלכם בתוך הספר ויבצעו הזמנה בתשלום, כך תוכלו להרוויח יותר כסף. אתם יכולים לפרסם את הספר בקבוצות שונות ברשתות חברתיות, בפורומים או באתרי שיתוף קישורים.

בדוגמא שלנו של ירידה במשקל, תוכלו למצוא בפייסבוק כמות גדולה של קבוצות בנושא ירידה במשקל. איפה שמותר לפרסם ספרים בתחום, תוכלו לפרסם את הספר שלכם. חלק מהקהל ישמח להוריד ולקרוא ספר חינמי שיכול לסייע לו.

טיפ: אם אתם משתמשים ברשת חברתית, צרו לעצמכם משתמש נוסף, דרכו תוכלו לפעול ולפרסם את הספר שלכם. במקרה של פרסום בטעות שלא עונה לדרישות של קבוצה מסוימת, אתם עלולים לחטוף חסימה או השהייה זמנית מהרשת החברתית. כדאי שזה לא יקרה במשתמש הראשי שלכם.

איזה הודעה אתם יכולים לפרסם בקבוצות ברשתות חברתיות?

חינם לזמן מוגבל! ספר מצוין לירידה במשקל בתוך 3 שבועות!

  1. עשו לייק לפוסט.
  2. רשמו תשובה "ספר דיגיטלי".

100 איש הראשונים יזכו לקבל בחינם את הספר איך להוריד משקל בהצלחה בתוך 3 שבועות! כמובן הכניסו תמונה עם העטיפה של הספר. ככל שהפוסט יצבור יותר לייקים ותגובות, הספר שאתם מציעים בחינם יזכה לחשיפה גדולה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.