איך להרוויח כסף ממוצרים יד שנייה

עולם היד 2 הינו שוק עצום של מוצרים יד שנייה שנמכרים בלוחות מודעות כמו Yad2, אלפי קבוצות  בפייסבוק, המרקטפלייס של פייסבוק (פלטפורמה חזקה במיוחד), איביי ועוד. מדי יום יש אלפי מודעות חדשות של פריטים מתחומים שונים למכירה, חלק במחיר "מציאה".

איך אפשר להרוויח מזה?

התפקיד שלכם יהיה לאתר פריטים יד שנייה במחיר מציאה, לקנות אותם ולאחר מכן למכור במחיר גבוה יותר. הזדמנות מצוינת למצוא פריטים במחיר מציאה טמונה בפריטים שנמכרים בגלל פגם או תקלה מסוימת, אותה תוכלו לסדר בעלות נמוכה ולמכור ברווח נאה. אנשים לא תמיד יודעים לתקן או שלא רוצים להתעסק עם פריטים כאלו ולכן מוכרים אותם במחיר זול במיוחד ביחס למחירים שיש בשוק יד שנייה על אותם מוצרים בדיוק.

מומלץ להתמקד בתחום מסוים כדי שתוכלו להתמחות בו. הנה כמה דוגמאות:

  • קנייה של אופניים חשמליים יד שנייה במחיר מציאה. לפעמים האופניים הללו נמכרים עם תקלה בבלמים, צג דיגיטלי שבור או בקר תקול. אלו תקלות שניתן לסדר או להחליף בקלות בעלות נמוכה יחסית ולאחר מכן למכור את האופניים בעלות גבוהה משמעותית מהכסף שהוצאתם. אפשר ללכת צעד נוסף, ולנקות את האופניים היטב, לצבוע שריטות, להחליף כיסא קרוע ועוד. כך הערך שלהם עולה ואתם תרוויחו יותר במינימום מאמץ.
  • קנייה של שואבי אבק כמו דייסון או שיאומי במחיר זניח. לפעמים המוצרים הללו הפסיקו לנקות טוב מכיוון שהמברשת הלכה או חלק חיוני מסוים נשבר. אתם יכולים להזמין את החלק הרצוי באתר עלי אקספרס או איביי במחיר זול יחסית. ברגע שתחליפו אותו השואב יחזור לעבוד בצורה תקינה ואתם תוכלו למכור אותו במחיר גבוה יותר שיאפשר לכם לייצר רווח נאה.
  • מכשיר סלולרי עם מסך שבור או מצלמה פגומה – אתם יכולים להזמין מחו"ל את החלקים הללו יחד עם ערכת כלים לפתיחה והחלפה או לסגור עם טכנאי סלולר מקומי על עבודה קבועה במחירים שאתם יודעים מראש לכל חלק. זו גם הזדמנות למצוא מכשירי סלולר מתקדמים במחיר מציאה, לתקן אותם ולמכור ברווח מצוין.

חשוב לציין שמודעות של מוצרים עם מחירי מציאה לא נמצאות באוויר זמן רב. אתם יכולים לעשות סריקה של מודעות חדשות מדי יום ולקנות את המוצרים רק אם המחיר באמת נמוך משמעותית מאחרים. בכל זאת, יש כאן התעסקות ואתם לא רוצים לבזבז את הזמן שלכם בשביל להרוויח 50 ₪. ברגע שיש לכם מוצר מוכן, יש אין ספור מקומות לפרסם אותו למכירה: לוחות יד שנייה, קבוצות פייסבוק, מרקט פלייס ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.