איך להרוויח כסף מחנות מעריצים של סדרת טלוויזיה

דרך מצוינת וייחודית להרוויח כסף באינטרנט היא ע"י הקמת חנות אינטרנטית שמתמקדת במוצרים למעריצי סדרת טלוויזיה מסוימת. אתם צריכים לבדוק מה היא הסדרה הנצפית ביותר כרגע בישראל בנטפליקס או סדרה שכולם מדברים עליה. לפעמים גם לא יהיו לכם מתחרים ותוכלו להיות הראשונים לפתוח חנות אינטרנטית לסדרת טלוויזיה מסוימת. דוגמא מצוינת הינו אתר ישראלי squidgame-il.com שנפתח עבור סדרת הטלוויזיה משחק הדיונון.

מה אפשר למכור בחנות מעריצים של סדרת טלוויזיה?

אפשר למכור חליפות, מסיכות, ג'קטים, מחזיקי מפתחות, תיקים, שרשראות, צמידים ואביזרים שונים אשר ממותגים עם דמויות מתוך סדרת הטלוויזיה. מוצרים כאלו תוכלו להזמין בקלות מחו"ל (אייבי, עלי אקספרס, עליבאבא), ולמכור דרך חנות אינטרנטית בישראל במחיר גבוה יותר. מעריצים של אותם סדרות ישמחו לרכוש מכם פריטים מעניינים אשר זהים לפריטים שיש אצל כוכבי הסדרות.

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

ניתן לפתוח חנות אינטרנטית ללא עלות דרך פלטפורמת Wecommerce של וורדפרס או אתר וויקס. תוכלו לגבות תשלום מיידי דרך חשבון ה-PayPal שלכם ולבצע משלוחים דרך חברה מקומית כמו Gett. ביוטיוב אין ספור מדריכים מקצועיים איך לפתוח חנות אינטרנטית בחינם. תשקיעו מספר שעות לצפייה ותעשו צעד אחר צעד כדי לפתוח חנות אינטרנטית משלכם. אתם יכולים להשתמש גם במרקטפלייס וקבוצות פייסבוק רלוונטיות כדי לפרסם את המוצרים שלכם.

איך למכור ללא השקעה כספית?

אם אתם לא רוצים להוציא כסף על סחורה, תוכלו פשוט להירשם לתוכנית השותפים של עלי אקספרס או כל אתר מכירות גדול מחו"ל ולפרסם קישורים למוצרים הרלוונטיים באתר החנות שלכם. באמצעות הקישור הייחודי שלכם שכולל את המזהה שלכם (Aff) תוכלו להרוויח עמלה על כל מכירה שתתבצע דרככם. אם אתם רואים שהרעיון תופס, תוכלו להתחיל כבר להזמין את המוצר אליכם, כדי להרוויח יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.