איך להרוויח כסף ביוטיוב בזמן הפנוי שלכם?

במדריך הבא נציג לכם נוסחה מוכנה איך להרוויח כסף באינטרנט, ללא השקעה כספית. לא משנה מה הגיל שלכם ולא משנה איפה אתם נמצאים בכדור הארץ, בשיטה הזאת תוכלו להרוויח כסף מדי יום. קראו את המדריך בעיון כדי לא לפספס שום צעד בנוסחה שתביא לכם הכנסה פסיבית באינטרנט. מומלץ לקרוא את הכתבה פעמיים – פעם אחת כדי להבין את הרעיון ופעם שניה כדי לעבור צעד צעד וליישם אותו.

ההכנסה שלכם תהיה על גבי הפלטפורמה של יוטיוב. יחד עם זאת, אתם לא תצטרכו לצלם את עצמכם ואתם לא צריכים לקנות מצלמה או מיקרופון מקצועי. אתם תורידו סרטוני וידאו מוכנים, תערכו אותם באתר עריכה ידידותי ותעלו בחזרה אל היוטיוב. הכול ממש פשוט ואפשר לעבוד הן מהמחשב הביתי והן מהסמארטפון בזמן הפנוי שלכם.

לפני שנתחיל לבנות את השיטה צעד אחר צעד נספר לכם מתי תוכלו להרוויח כסף מתוכנית התשלומים של יוטיוב: כדי להתחיל לקבל כסף על צפיות אתם תצטרכו לפחות 1,000 מנויים בערוץ ו-4,000 שעות צפייה בסרטונים שיש לכם בערוץ. אך לפני שתגיעו ליעד הזה, אנחנו נציג לכם עוד דרכים מצוינות להרוויח כסף מהסרטונים שלכם.

אתם הולכים להרוויח על YouTube Shorts

מדובר בנושא חם כרגע ביוטיוב. סרטונים באורך של כ-60 שניות נקראים Shorts. יהיה לכם יחסית קל לעבוד על סרטונים קצרים והרווח שניתן להפיק מהשיטה הוא ענק. סרטוני שורטס צוברים מיליוני צפיות ביוטיוב בדיוק כמו סרטונים של 10 דקות או 50 דקות. המהלך של סרטוני Shorts מצד יוטיוב נועד בגדול כדי להתחרות באפליקציית טיקטוק. לטובת קידום סרטוני שורטס, יוטיוב פתח קרן בסך 100,000 דולר שמשמשת לתשלום ליוצרי התוכן מהסוג הזה.

אנחנו נעדיף לפעול בשפה האנגלית כדי להגיע לכמה שיותר קהל צופים פוטנציאלי. יוטיוב משלמים הרבה יותר עבור סרטוני וידאו שפונים לקהל בשפה האנגלית.

כעת נדבר על ערוץ Cute animals videos. בערוץ הזה סרטוני שורטס עד 60 שניות (חלק אפילו עד 30 שניות). סרטוני הוידאו הללו צוברים מיליוני צפיות בתוך זמן קצר. ערוץ נוסף שאפשר לקחת כדוגמא הוא Tofu the Corgi שמעלה רק סרטונים עד 60 שניות עם אשתג שורטס. בערוץ הזה גם כן הסרטונים צוברים מיליוני צפיות, למרות שיש להם רק 70 אלף מנויים.

אתם לא צריכים לצלם את הכלב שלכם ואתם לא צריכים ליצור סרטון מאפס. אתם תיקחו תוכן מוכן ותעשו לכם סרטוני שורטס מצוינים, ללא כל עלות ומבלי לפגוע בזכויות יוצרים.

איך להרוויח מיוטיוב שורטס ללא תשלום מיוטיוב?

  • בתיאור הסרטון אתם יכולים לבקש לעבור ולהירשם לרשתות חברתיות אחרות שלכם כגון אינסטגרם, פייסבוק וטוויטר. אתם גורמים לאנשים לעבור לרשתות החברתיות או האתר שלכם – ושם אתם גם כן יכולים למכור פרסומות לגופים מסחריים. לא מספיק שתוכלו למכור פרסום על גבי הערוץ ביוטיוב, תוכלו גם למכור פרסום ברשתות החברתיות שלכם.
  • אתם משאירים בתיאור הסרטון את המייל שלכם לטובת הצעות פרסום בערוץ שלכם. ברגע שהסרטונים שלכם צוברים מיליוני צפיות, תוכלו להרוויח יפה משילוב פרסומות ללא תשלום מצד יוטיוב.
  • ניתן לפתוח אתר שמוכר מוצרים בתחום שבו עוסק הערוץ שלכם. אם הערוץ שלכם עוסק בכלבים, תוכלו למכור באתר אביזרים לכלבים. אם הערוץ שלכם עוסק בתיעוד תאונות דרכים, תוכלו למכור שם מגוון מצלמות רכב בכל תקציב.
  • ניתן לפרסם קישורים לקניית המוצרים ישירות דרך עלי אקספרס, גירבסט ובנגוד. כל מה שאתם עושים הוא להירשם לתוכנית השותפים של האתרים הללו. לאחר מכן תקבלו לינקים מיוחדים שתוכלו להטמיע בתיאור הסרטונים שלכם ביוטיוב. גולש שיעבור דרך הלינק וירכוש את המוצר, יכניס לארנק שלכם עמלה יפה.

כעת אתם שואלים את עצמכם מאיפה לוקחים את הסרטונים הללו ועושים מכך כסף. אתם תיקחו את הסרטונים הללו גם כן מתוך הפלטפורמה של יוטיוב. אך כאן נאמר ישר שאם תתחילו להוריד כל סרטון, אתם עלולים לפגוע בזכויות היוצרים ולפגוע לכם בערוץ עד להסרת הסרטונים והערוץ מהאוויר. כדי למצוא סרטוני יוטיוב לשימוש חופשי, אתם משתמשים בסינונים ובוחרים ב-Creative Commons. בנוסף, בוחרים בסינון View count כדי לקבל בתוצאות החיפוש רק את הסרטונים הנצפים ביותר בנושא שחיפשתם.

הכלל כאן הוא פשוט: ככל שהוידאו שאתם בוחרים פופולארי יותר, כך גם הסיכוי שהוא יצבור הרבה צפיות בערוץ שלכם הוא גבוה. כאן חשוב להדגיש שניתן למצוא המון סרטונים איכותיים, מגניבים, מצחיקים ומסקרנים עם עשרות מיליוני צפיות, תחת רישיון Creative Commons ביוטיוב.

איזה סרטונים כדאי לנו לבחור?

כדי לא להציג פנים של בלוגרים, מומלץ לחפש סרטונים של בעלי חיים, מכוניות או טבע.

מה הצעדים בפועל?

  1. חיפוש הנושא שמעניין אתכם.
  2. סינון תוצאות החיפוש לפי Creative Commons.
  3. סינון תוצאות החיפוש לפי View count.

כיצד להוריד את הסרטונים למחשב?

  • מחפשים בגוגל 'Youtube Downloader' ונכנסים לכל אחד מהאתרים בעשירייה הראשונה. אלו אתרים מצוינים להורדה מהירה של סרטוני יוטיוב.
  • מוסיפים בכתובת היוטיוב את האותיות pp לפני נקודה com. כלומר, במקום youtube.com כותבים youtubepp.com בתוך הסרטון שאתם רוצים להוריד. כמובן בוחרים בהורדה ברזולוציה הגבוהה ביותר.

איך לחתוך את הקטע המבוקש מתוך הוידאו?

עוברים לאתר Canva.com, נרשמים ולוחצים על כפתור "יצירת עיצוב > סטורי לאינסטגרם". מעלים את הסרטון לאתר וקובעים את נקודת ההתחלה והסיום מתוך הסרטון המקורי. כלומר, חותכים את הקטע הטוב ביותר כדי ליצור סרטון קצר מסוג שורטס. חשוב לזכור שהסרטון חייב להיות עד 59 שניות, אחרת לא יסווג ביוטיוב כסרטון שורטס.

אתם לא חייבים להשתמש באתר קנבה. יש מגוון גדול של תוכנות ואפליקציות שיאפשרו לכם לחתוך סרטונים, לשנות את הגודל שלהם ולהוסיף טקסט במידת הצורך. אך אתר קנבה יחסית נוח לביצוע המשימה. בסיום אתם מורידים את הסרטון הערוך בחזרה למחשב.

מה עושים הלאה?

פשוט מעלים את הסרטון לערוץ היוטיוב שלכם. אתם נותנים לו כותרת מסקרנת ותיאור מעניין. אם הערוץ פונה לקהל בשפה האנגלית (מומלץ) כמובן תצטרכו לכתוב כותרת בשפה האנגלית. הכי חשוב, בכותרת יש להוסיף אשתג שורטס (#shorts), אחרת הוידאו שלכם לא יסווג בתור שורטס. כמו שנאמר מקודם, בתיאור הסרטון תוכלו להוסיף קישורים לרשתות חברתיות וקישורים למוצרים שונים במסגרת שיווק תוכנית שותפים. אם הסרטון שלכם מציג חתולים מצחיקים, תוכלו לשים קישורים לקנייה של צעצועים מגניבים לחתולים מאתר עלי אקספרס. לאתר עלי אקספרס יש מערכת שיווק שותפים מצוינת שמשלמת לכם עמלה על כל גולש שהגיע מהקישור הייחודי שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.