איך להרוויח כסף באינטרנט משימוש במדפסת תלת מימד?

דרך מעניינת להרוויח כסף באינטרנט היא באמצעות הדפסת פריטים שימושיים במדפסת תלת מימד ולאחר מכן מכירה שלהם דרך האינטרנט. בהשקעה של כמה מאות דולרים תוכלו לרכוש באתרים כמו עלי אקספרס, גירבסט או בנגוד מדפסת תלת מימד איכותית עם גלילים בצבעים שונים.

מה אפשר להדפיס במדפסת תלת מימד?

אפשר להדפיס כמעט הכול. ברשת ניתן למצוא מאגרים שלמים של תבניות מוכנות להדפסה. האתר thingiverse.com הינו מהגדולים ביותר בתחום ויש בו עשרות אלפי פריטים שונים להדפסה מתוך מגוון רחב של קטגוריות. לא מדובר רק בדמויות ליופי או קופסאות לאחסון. מדובר בפריטים שיכולים להיות שימושיים ביום יום כמעט לכל תחום. מעבר לאפשרות של הורדת תבניות מוכנות, יש היום תוכנות ידידותיות שיאפשרו לכם ליצור תבניות עם המוצר שלכם מאפס.

מכיוון שאתם רוצים לעשות כסף ממדפסת תלת מימד שלכם, אתם צריכים לחפש תבניות של מוצרים שימושיים שתוכלו למכור במחיר גבוה כמה שיותר. כך לדוגמא, אם אתם הולכים על תחום של אביזרים לקורקינטים, תוכלו להדפיס מחזיק לבקבוק שתיה, קליפס בטיחות לנעילת כידון של קורקינט שיאומי או כנף אחורית משודרגת. כדאי להקדיש מחשבה כדי לבחור או ליצור פריט שימושי, כזה שלא נמכר בעלי אקספרס ב-2 דולר. פריט שאנשים זקוקים לו במהירות ומוכנים לשלם עליו כמה עשרות שקלים לכל הפחות. תיזכרו שגלילי החוט הצבעוניים הן לא כל כך זולים ולכן אתם צריכים ליצור עסק רווחי עם פריטים שאנשים מוכנים לשלם עליהם.

אם תקדישו מספיק מחקר כדי לבחור את הפריט הרווחי ביותר להדפסה, תוכלו להרוויח לא מעט כסף בשיטה המעניינת הזאת. הלקוחות שלכם אפילו לא יזהו שהמוצר הודפס כולו אצלכם בבית.

איך לשווק את המוצרים המודפסים?

אתם יכולים לפרסם את המוצרים שיצרתם דרך מרקטפלייס של פייסבוק, להציע אותם למכירה בקבוצות כמו פשפשוק, למכור בפלטפורמה כמו אייבי או ליצור אתר/דף מכירתי בפלטפורמה חינמית כמו וורדפרס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.