איך להרוויח כסף באינטרנט מכתיבת תוכן

אם יש לכם כישרון כתיבה, תוכלו להרוויח כסף באינטרנט מכתיבת תוכן. זו עבודה מהבית בשעות נוחות לכם. בתחום כתיבת התוכן נהוג לגבות תשלום פר מילה – לרוב המחיר נע בטווח של 10 עד 15 אגורות למילה. אם אתם מתמחים בכתיבה מסוימת כגון כתיבה משפטית, טכנית או שיווקית, המחיר שתוכלו לגבות על כתיבה כזאת עולה משמעותית.

מי צריך כתיבת תוכן?

מקדמי אתרים זקוקים לכתיבת תוכן באופן קבוע כדי לפרסם מאמרים באתרים שונים ברשת ולקדם את לקוחותיהם בתוצאות החיפוש. כתיבת תוכן לקידום אתרים כוללת שילוב מילות מפתח רלוונטיות לקידום. אל תדאגה, אתם לא תצטרכו לחקור מילים בעצמכם. אתם מקבלים הנחיות מדויקות מהמזמין: כמה מילים צריך להיות המאמר ואיזה מילות מפתח צריכות להופיע בו.

איפה מוצאים לקוחות לכתיבת תוכן?

לפני שאתם מחפשים לקוחות, אתם צריכים להכין מספר כתבות שישמשו בתור התיק עבודות שלכם. ככל שהכתיבה שלכם זורמת, מעניינת וכוללת מידע שימושי מבלי לטחון מים, כך תוכלו למצוא יותר לקוחות ולגבות מחיר גבוה יותר עבור הכתיבה. קחו את הנושא ברצינות ותוכלו להרוויח יופי של כסף באינטרנט.

להלן מספר דרכים לחיפוש לקוחות כתיבת תוכן:

  • פנייה אישית במייל לחברות קידום אתרים עם הצעה לכתיבת תוכן.
  • חיפוש משרת כתיבת תוכן בלוחות חיפוש עבודה. לרוב משרות אלו יופיעו בקטגוריית עבודה מהבית.
  • הצטרפות לאתרי נותני שירות ופרילנסרים. באתרים הללו מתפרסמות מדי יום מודעות על כתיבת תוכן.
  • בניית אתר תדמית בו תציגו את שירותיכם ותשקיעו בקידום שלו בגוגל.
  • פרסום השירות שלכם בקבוצות פייסבוק רלוונטיות, בעיקר בתחום קידום אתרים ועבודה מהבית.

מעבר לכתיבת תוכן, תוכלו להציע שירותי תרגום אם אתם שולטים בשפה מסוימת כגון אנגלית, רוסית או כל שפה אחרת. One Hour Translation היא פלטפורמה מצוינת כדי להציע את שירותי התרגום שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.